1. juuni 2013

Minetatud oskused

Ma olen minetanud oskuse kirjutada siia. Seda on näha olnud juba pikemat aega. Ja mitte ainult siia. Pikemate sisu kandvate kirjatükkide tegemine on harulduseks muutunud.

Vahepealsed mõningased "meeleolud" panid mind kahtlema kas ma väärin kandma satanisti nimetust - minu definitsioonikohast satanisti nimetust. Tolle meeleolu nimi on vist masendus, depressioon, läbipõlemine või mõned muud ilusad sõnad.

Kooliga tegin mikrosammu edasi, ei saagi enam korrutada mitmeid aastaid olnud seisus, kus teha kaks ainet ja lõputöö. Nüüd on teha vaid üks aine ja lõputöö. Kuigi lubadus sai antud sel semestril kriips alla tõmmata. Vabandan.

Huvitav aasta, ääretult. Ma olen kasvanud selle ajaga omajagu. Kuigi samas tundub kõik kui üks suur paigalseis. Eks aeg toob selguse. Ehk siis küll lõpptulemused annavad hinnangu teel oldud ajale.

Kiikasin tsikleid mõned päevad tagasi, vaatasin ka autokoolide kursuste algusaegu, tahtmine A-kat ära teha.

1 kommentaar:

Skarabeus ütles ...

Nii palju,kui mina neid sataniste tean,vajuvad nad ikka ja jälle masendusse,depressiooni ja pagan teab kuhu negatiivsusesse.Seda tekitab ilmselt lõputu peaga vastu seina jooksmine,enamik inimkonnast ei lähe su usuga kaasa,vaid igaühel on oma---kellel taevas,kellel kõrvade vahel,kellel maa all,kellel puudes.Sa nösserdad omas vaos ja kõigud meeleolumuutustes isegi siis,kui oled abielus.Sul pole kunagi miski korras,ootad alati midagi,mida ei tule ja millele sa nimegi ei oska anda...
Loe läbi Vladimir Levi "Enesemuutmise kunst" ja tee midagi t e i s t m o o d i .Seal on see hästi kirjas.MULLE AITAS.