14. jaanuar 2010

Vaev

See varahommikune tõusmine on ikka kohutav. :D Saan üles nagu naksti, aga unetunde jääb paratamatult väheks 6-7 tundi maksimum ja seda on vähe ja kuna põhilist töövahendit - arvutit - endiselt vajalikus ulatuses kasutada pole võimalik (täna seati lõpuks üles, aga ilma programmideta) siis passi ja vägisi tikub uni peale. Kui tegevust on siis pole nagu eriti probleemi. Uurima, vb saab tunnikese tööaega edasi nihutada.
Natuke üle nädala tööl olnud ja tunnen ennast üpris nagu kala vees. Tundub, et ma kohanen kiiresti. Tööülesanded ei tundu ka rasked olevat, kuigi eks kindlasti tuleb raskusi edaspidi ette, aga sujub üldiselt hästi. Ei ole vaja meeletut vaeva näha, et püsida lainel. Enam-vähem kõik tundub arusaadav.
Ah jah, tõbine ka ju, seetõttu ilmselt ka väsimus suurem.
Ühesõnaga igav deskriptiivne postitus kukkus taas välja, olen kaotamas mõtlemisvõimet ja mistõttu? - monetaarse heaolu tõstmise nimel. :D Kuigi seal on ka teine sügavam idee taga, korralikult iseseisvasse ellu astumine ja enese tõestamine. Teod loevad, mitte sõnad, vist. Tegusid loetakse mitte sõnu. :D

Kommentaare ei ole: